Nový člen Asociace: K-POINT servis, s.r.o.

12. 01. 2022

K-POINT servis, s.r.o. se stává novým členem Asociace nájemního bydlení. Hlavní činností společnosti je správa nemovitostí, a to jak bytových, tak polyfunkčních domů. Majitelům prostor nabízí komplexní služby – zajišťuje kompletní službu provozu domu, obsazování prostor, uzavírání smluv, revize i opravy. Pro nájemníky se stará o každodenní bezproblémový chod domu, pravidelný úklid, drobné opravy či řešení havárií.

Druhou hlavní činností společnosti je projektová příprava. Pokud se ve správě nachází starší činžovní dům před rekonstrukcí a majitel by nemovitost rád zrekonstruoval, provede ho celým procesem přestavby. Společnost se postará o přípravu studie, následně o projekt, zajistí projednání, získání územního rozhodnutí a stavebního povolení, opatří dodavatele rekonstrukce a průběh rekonstrukce za majitele ohlídá.

K-POINT servis, s.r.o. neustále sleduje aktuální legislativu, pokud dojde k jakýmkoli novinkám, majitele informuje a aplikuje nové požadavky. Monitoruje ale také dotační programy a nabízí svým klientům poradenství ohledně možností, co by na své nemovitosti mohli zlepšit. Za majitele zajistí celý průběh realizace i vyřízení dotace.

Zpět na výpis